Постійно на зв’язку: (044) 228-77-98

МЕТА - надання гарантовано якісних і своєчасних професійних послуг, прагнення відповідати найвищим стандартам і вимогам, що ставляться нашими Клієнтами.

МІСІЄЮ є економія ваших витрат і часу при якісній та ефективній роботі.

КОНТАКТИ

ТОВ «Експрес Альянс»
Юридична адреса: м. Київ,
вул. Олексіївська, б. 3

Адреса відділень:
м. Київ, вул. Лугова, б. 9

м. Київ, вул. Набережно-Лугова, б. 4

м. Київ, вул. Оболонська набережна, б. 11

Тел. 044 228-77-98

e-mail: info@exall.com.ua

Якщо Ви хочете приблизно розрахувати вартість послуг, ми пропонуємо Вам скористатися даною формою ►►►

МІЖНАРОДНА ЛОГІСТИКА

Компанія «Експрес Альянс» пропонує комплексні рішення для забезпечення експортно - імпортних операцій між країнами СНД, Європи та Азії. Ми надаємо спектр логістичних послуг з транспортного обслуговування вантажів, що доставляються різними способами: автоперевезення, контейнерні, мультимодальні та авіаперевезення.

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії нададуть консультації по законодавству у сфері ЗЕД, в галузі логістики, допоможуть у виборі найбільш ефективних варіантів товарних угод.

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ ЛОГІСТИЧНОГО РІШЕННЯ

1. Розробка оптимальної логістичної схеми. Консалтинг
Наші співробітники надають консультації, планують і розробляють логістичну схему, діляться експертними знаннями по ринку присутності компанії, застосовують індивідуальний підхід і розробляють оптимальну концепцію.
Ви не платите за консалтинг, водночас, знаходите партнера, готового розробити і втілити узгоджену концепцію.

2. Калькуляція витрат. Прозоре ціноутворення
Ми надаємо відкрите ціноутворення з детальним описом схеми роботи. Погоджуємо з Вами калькуляцію всіх витрат і структуру витрат за проектом/угодою.

3. Укладання контрактів
Ми складаємо і несемо відповідальність за коректний правовий супровід угоди, повний пакет міжнародних і внутрішніх контрактів купівлі - продажу, специфікацій, додатків, необхідних за угодою.

4. Налагодження перших поставок. Ризик менеджмент
Перші поставки дадуть нам можливість виявити "вузькі місця", і оскільки з моменту укладення договору купівлі-продажу Експрес Альянс виступить технічним імпортером Ваших товарів, всі гарантії за ризиками і зобов'язанням експортно-імпортної операції візьме на себе. Ми несемо відповідальність за результат.

5. Надання послуг:

    ✔ поставка "від дверей до дверей"
    ✔ експорт-імпорт

Ми готуємо, а також запитуємо і перевіряємо пакети документів виробників /постачальників необхідні для реалізації експортно-імпортних угод - вантажосупровідні, транспортні, комерційні, дозвільні та інші документи (включаючи інвойси, пакувальні листи, різні сертифікати, дозволи, висновки експертів, рішення, роз'яснювальні листи і т.д.)

Ми гарантуємо повністю легальний імпорт, митне оформлення, прозорий ланцюжок учасників поставки.